Midas VENICEF 24

Midas VENICEF 24

16 Mic/Line + 4 Mic/Stereo-Line-Inputs

  • Cena: 1 943 €
  • Cena: 2 331,60 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: MIDAS

Analógový pult s 24-kanálovým výstupom a vstupom FireWire

My vo firme Midas vieme, čo to znamená navrhnúť a vyrobiť mixpult pre "LIVE" zvuk, pre turné najznámejších svetových hviezd a pre rôzne inštalácie. Už prvý pohľad na VeniceF potvrdzuje, že táto konzola pokračuje v dedičstve stanovenom priekopníckymi XL3 a XL4 konzolami. Od panelu s faderom cez parametrické EQ filtre až po legendárne Midas mikrofónne predzosilňovače je vidno, že je to konzola bez akýchkoľvek kompromisov. Tieto vlastnosti sú viditeľné všade, pritom niektoré z nich boli doteraz na mixážnych pultoch tejto triedy nemysliteľné.

Bus štruktúra zostáva verná pôvodnej koncepcii Venice. Šesť aux, štyri skupiny a stereo master. F model pridáva ďalší mono bus a 7 x 2 matrix. Všetky busové výstupy sú na konektoroch XLR a majú inserty. Rootovacie možnosti boli v porovnaní s pôvodným Vienice rozšírené. VeniceF má individuálne smerovanie do skupín, pričom všetkých šesť aux sú individuálne prepínateľné pre alebo post fade a dva aux-y označené ako monitor (foldback), sú tiež prepínateľné pre/post EQ pre každý jednotlivý kanál.

Mono vstupy

Mono vstupy sú vybavené radom funkcií, počnúc Midas mikrofónnymi predzosilňovačmi zostavenými z diskrétnych súčiastok, namiesto lacnejšej varianty s IC. 15mm regulátor vstupného gainu je obklopený kvartetom prepínačov, 48V, -20dB útlm, polarity reverz a 80Hz hi-pass filter. Ďalšia dvojica prepínačov volí analógový alebo digitálny vstup (FW), analógový alebo digitálný direct výstup (FW), pred alebo post EQ. Prepínače s LED indikátormi stavu slúžia pre insert a EQ in / out. Ekvalizér sekcia je aktualizovaná podľa XL3, obsahuje štyri pásma Midas EQ, s pridaním premenlivej šírky pásma na dva stredové filtre. Všetky vstupné kanály, podskupiny a masters sú osadené vysoko precíznymi 100mm fadermi.

Stereo vstupy

Stereo vstupy majú dva mikrofónne dva linkové vstupy, každý. Mikrofónne vstupy sú vybavené samostatným gain regulátorom pre ľavý a pre pravý kanál a rovnaké funkcie ako predzosilňovače mono vstupov. Oba - mic a line vstupy môže byť použité súčasne s tým, že linkové vstupy sú smerované priamo na master, kým mic vstupy sú smerované cez kanál. Stereo kanály majú štvor-pásmový EQ s fixnými frekvenciami a mono spínač.

Hybridný VeniceF prekleňuje medzeru medzi analógovými a digitálnymi konzolami  a ponúka užívateľovi jednoduché použitie, teplo, príjemný pocit a nulovú latenciu analógu v kombinácii s energiou, možnosť voľby a flexibilitou digitálneho procesingu.

FireWire ®

Rozhranie FireWire možno použiť s akýmkoľvek počítačom vybaveným portom 1394 a je to skutočne 64-kanálové (32x32), digitálne prepojenie, ktorý sa pripojí priamo k počítaču, čo umožňuje použitie akéhokoľvek audio softvéru pre spracovanie v spojení s konzolou. Napr. aplikácie pre viacstopové nahrávanie z digitálnych direct výstupov VeniceF, softvérovo generované efektové procesory pripojené z aux alebo direct výstupov, "plug-ins", vložené do vstupných kanálov FireWire send / return. Všetko sa srdcom čistého Midas-u.

Mechanika

Mnoho výrobcov, keď navrhuje malý mixpult, šetrí a tým znižuje kvalitu. My u firmy Midas si myslíme, že malý počet vstupov nemusí znamenať nízky výkon a malé množstvo funkcií.  VeniceF stelesňuje kvalitu, od jeho robustnej konštrukcie a použitých špičkových súčiastok až po nezameniteľný zvuk Midas , z čoho je zrejmé, že ide o skutočne profesionálny audio mixážny pult. Rám je typický Midas z oceľových profilov, poskytuje dostatočnú pevnosť a tuhosť. Potenciometre sú kovové a individuálne upevňované na základný ocelový panel.  Konzola je vyhotovená v známom Midas designe s elegantnými ochrannými kovovými rohmi.

Aj keď VeniceF je navrhnutý špeciálne pre "LIVE" ozvučovanie, jeho zvukový výkon a pridanie FireWire digitálneho audio rozhrania znamená, že VeniceF je rovnako doma aj v aplikáciách pri nahrávaní a remixovaní.

Rozmery : 286,28 x 669,30 x 801 mm

Váha : 30,5 kg

Electro-Voice, Dynacord, Midas, Klark Teknik, Cordial, Neutrik  Midas VeniceF - Užívateľský manuál

Electro-Voice, Dynacord, Midas, Klark Teknik, Cordial, Neutrik  Midas VeniceF - Príručka

Electro-Voice, Dynacord, Midas, Klark Teknik, Cordial, Neutrik  Midas VeniceF - Katalóg

Electro-Voice, Dynacord, Midas, Klark Teknik, Cordial, Neutrik  Midas VeniceF - Quick Start Guide

 

 

 

Alternatívne produkty

Midas VENICEF 32

Midas VENICEF 32

Dostupnosť: Na otázku

  • 2 782,80 € s DPH
Midas VENICEU 32

Midas VENICEU 32

Dostupnosť: Na otázku

  • 2 143,20 € s DPH

Electro-Voice ZLX - nové reprosústavy

    odkaz

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.